Automate Yourself

زندگیتان را خودکار سازید

بخش دستورنویسی زیپاتو ابزاری آنلاین میباشد که به کمک آن میتوانید سیستم اتوماسیون خانگی زیپاتو خود را به آسانی و بطور کامل ویرایش نمایید.

رول نویسی زیپاتو

ابزار آنلاین برای ویرایش کامل سیستم زیپاتو

نصب یک سیستم کنترل از راه دور و امنیتی پیشرفته به کاربران این امکان را میدهد تا از راه دور سیستم خود را فعال/غیرفعال و چراغ ها و دستگاه ها را روشن/خاموش نمایند. همچنین برخی سیستم ها دارای برنامه زمانبندی و تایمرهایی هستند که امکان ایجاد برخی شکل های اتوماسیون را فراهم میسازند.درحالیکه رول نویسی زیپاتو به تنهایی امکان استفاده از قدرت کامل دستگاه هایی که به هم متصل شده اند را به کاربر میدهد. ما با الهام از پروژه MIT تحت عنوان “Scratch” ابزاری گرافیکی برای برنامه نویسی آسان و جذاب آنلاین را توسعه داده ایم. کاربران با استفاده از رول نویسی زیپاتو میتوانند بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و یا تجربه اتوماسیون سازی هر فرآیند اتوماسیونی را ایجاد کرده و یا تغییر دهند.

Key Features & Benefits

مزایا و قابلیت های کلیدی

رول نویسی زیپاتو از طریق هر پلتفرمی شامل سیستم عامل مک، ویندوز و لینوکس و بدون نیاز به نصب برنامه جانبس قابل دسترسی میباشد. به روز رسانی ها از ابزار رول نویسی زیپاتو به کنترلرها نظیر زیپاباکس به صورت بی سیم بوده که میتواند مزیتی بزرگ برای نصاب ها باشد تا بدون نیاز به حضور در مکان پروژه قابلیت های جدید را به یک سیستم از قبل نصب شده اضافه نمایند.

* ابزار گرافیکی بصری برنامه نویسی که نیاز به برنامه نویسی های پیچیده و کدهای کامپیوتری را از بین برده است.

* کتابخانه ای قدرتمند از میکرو بلوک ها ( توابع کنترلی ) که انعطاف پذیری برای توسعه مراحل کنترلی ساده تا پیچیده را فراهم مینماید.

* استفاده از علائم گرافیکی قابل فهم برای عموم، درک الگوریتم های کنترلی را ساده تر نموده است.

* با استفاده از ابزار آنلاین شما میتوانید هرچیزی در ساختار برنامه ها را از هرکجا که بخواهید ایجاد و یا تغییر دهید.

* نیازی به داشتن مهارت برنامه نویسی از قبل نمیباشد.